Геннадій Кернес: Передумов для збільшення вартості проїзду в електротранспорті немає

12:06 17.08.2011
All News
Геннадій Кернес: Передумов для збільшення вартості проїзду в електротранспорті немає

На сьогодні не існує передумов для підвищення вартості проїзду в міському наземному електротранспорті.


Про це сьогодні після сесії Харківської міської ради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес. 
«Ми проводимо реорганізацію ХКП «Міськелектротранс». Тепер у кожного з нових експлуатаційно-транспортних підприємств будуть свої витрати, які позначаться на собівартості перевезення. Але ми подивимося на загальну економічну картину і лише після цього зробимо якісь висновки. Напередодні прокурор міста Харкова Євген Попович з посиланням на висновки КРУ повідомив, що собівартість перевезення в наземному електротранспорті становила в першому кварталі цього року 3,66 грн, при цьому держава нам не компенсує перевезення пільговиків у повному обсязі. Але на сьогодні вартість проїзду незмінна і залишається колишньою - 1,5 грн», - зазначив Харківський міський голова.
Як підкреслив Геннадій Кернес, реорганізація системи міського транспорту триватиме надалі. «Ми будемо впроваджувати єдиний проїзний квиток, тепер ми визначаємося, у якому вигляді він працюватиме: чи це будуть жетони, чи система зчитування. Також ми хочемо, щоб оновлювався транспортний парк, саме для цього місто взяло кредит на закупівлю тролейбусів і автобусів», - зазначив Харківський міський голова. 
Геннадій Кернес: Передумов для збільшення вартості проїзду в електротранспорті немає
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials