Геннадій Кернес зустрівся з керівниками делегацій Новосибірська, Газіантепа і Цетіньє
15:15 24.08.2011
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес провів сьогодні зустріч з мером міста Газіантеп (Туреччина) Асімом Гюзельбеєм, мером міста Цетіньє (Чорногорія) Александаром Богдановичем і першим заступником мера Новосибірська Андрієм Ксензовим.
«Ми думаємо про подальший розвиток наших взаємин. Зовсім недавно ми підписали угоди про співпрацю, тому дуже розраховуємо, що наша ініціатива вже незабаром дасть позитивний результат», - зазначив Геннадій Кернес.
«Ми також дуже цінуємо ті відносини, які складаються у нас з містом Харковом. Співпраця між нашими містами сприяє розвиткові відносин між нашими країнами», - підкреслив Александар Богданович.
Учасники зустрічі обмінялися подарунками. Геннадій Кернес подарував гостям оригінально виконані фігурки козаків, а Андрій Ксензов презентував Харківському міському голові настільний годинник, фотоальбом і герб Новосибірська.
Довідка. Протокол про встановлення партнерських відносин між Харковом і Цетіньє підписано 15 квітня 2011 року. Цього ж дня було підписано угоду про встановлення побратимських відносин між Харковом і Газіантепом. Новосибірськ став містом-побратимом Харкова 24 серпня 2011 року.
Latest news
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни











