Геннадій Кернес відвідав потерпілих на Червонодонецькій компресорній станції
12:15 12.07.2012
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес та голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні, 12 липня, провідали потерпілих у вчорашньому ДТП на Рогані та від вибуху на Червонодонецькій компресорній станції.
Зустріч з потерпілими відбулася сьогодні, 12 липня, у Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова.
Зокрема, у цьому медзакладі на сьогодні допомогу надають восьми постраждалим у ДТП в Роганському житловому масиві і шести постраждалим від вибуху на газокомпресорній станції в Харківській області, останні перебувають в опіковому відділенні реанімації.
Під час зустрічі з пацієнтами лікарні, госпіталізованими після вчорашнього ДТП, Геннадій Кернес зазначив, що місто виділить матеріальну допомогу для їхнього лікування. «Ми будемо контролювати, щоб потерпілі дістали всю необхідну допомогу», - підкреслив міський голова.
У свою чергу, Михайло Добкін повідомив, що всі фінансові питання в наданні допомоги постраждалим від вибуху візьме на себе ДК «Укргазвидобування» та ГПУ «Шебелинкагазвидобування».
Також Геннадій Кернес, Михайло Добкін і директор ГПУ "Шебелинкагазвидобування" Юрій Фесенко поспілкувалися з родичами працівників підприємства і запевнили, що потерпілим нададуть усю потрібну допомогу.
До керівництва міста в лікарні приєднався заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Кацуба, який приїхав для з'ясування обставин аварії. Він заявив, що за фактом вибуху на станції порушено кримінальну справу. До з'ясування причин аварії тимчасово відсторонений від виконання обов'язків директор станції. Сергій Кацуба також уточнив, що вночі станцію запустили в роботу, та запевнив, що НАК «Нафтогаз України» та дочірня компанія оплатять лікування потерпілих від вибуху.
Як повідомив завідувач опікового центру Аслан Цогоєв, стан пацієнтів стабільно важкий. Ступінь опіків - від 25 до 60% поверхні тіла. Тепер їм роблять операції та перев'язки, надають іншу необхідну допомогу.
Зазначимо, що на Червонодонецькій компресорній станції ГПУ «Шебелинкагазвидобування» 11 липня стався вибух з подальшим займанням обладнання. Постраждали семеро людей. Від учорашнього зіткнення водовоза і маршрутки на Рогані постраждали 16 чоловік.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів


























