Геннадій Кернес привітав випускників гімназії №47 (доповнено)
10:40 11.05.2012
All News

Останній дзвоник у гімназії №47 відбувся сьогодні, 11 травня, для випускників 9-х та 11-х класів.
Почесними гостями свята стали Харківський міський голова Геннадій Кернес, народний депутат України Валерій Писаренко та голова адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський.
«Сьогодні хвилюючий день для всіх, хто стоїть у цій лінійці, для всіх випускників 2012 року. Для нас важливо, що майбутнє Харкова розцвітає, у тому числі, у вашій гімназії. Це наша гордість. Я бажаю вам бути вдячними учнями і не забувати свої шкільні роки і своїх друзів. Тому що це друзі на все життя», - звернувся до школярів Геннадій Кернес. Крім того, він пообіцяв, що до 1 вересня в гімназії відремонтують спортзал.
Валерій Писаренко також привітав батьків, учителів, випускників 2012 року. «Це один з найбільш яскравих днів у вашому житті. Вам здається, що зараз щось завершується, хоча ви стоїте на порозі нового життя. Я впевнений, що всі ви вступите до вишів і станете корисними нашій країні», - зазначив нардеп.
До привітань приєдналася директор школи Ніна Клименко, вона побажала випускникам подальших успіхів, зокрема при вступі до ВНЗ.
Під час свята Геннадій Кернес і Валерій Писаренко подарували гімназії ноутбук.
Завершилися урочистості концертом, що його підготували школярі.
Після свята міський голова і народний депутат привітали учня 9-го класу Дениса Руденка і всю команду, яка перемогла в Міжнародному дитячому архітектурному конкурсі «Стадіони майбутнього» з LEGO. Змагання проходили 28 квітня в Києві. У конкурсі взяли участь представники 35 київських шкіл та шести навчальних закладів зі всієї України. Разом з Геннадієм Кернесом і Валерієм Писаренком учні оглянули макет стадіону.
Потім міський голова і нардеп поспілкувалися зі школярами та оглянули їдальню гімназії.
Довідка. Харківська гімназія №47 заснована в 1969 році. З 1990 року її очолює Ніна Клименко. У школі працюють 73 вчителі. У 2011/2012 навчальному році в 23 класах навчаються 630 учнів. Школа входить до п'ятірки найкращих у місті за успішністю вихованців. У 2012 році гімназію закінчують 96 9-класників (12 отримають свідоцтво з відзнакою) і 58 11-класників, у тому числі вісім медалістів (шість золотих і дві срібні медалі).
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути











































































































