Геннадій Кернес привітав першокурсників академії міського господарства (доповнено)
10:30 30.08.2012
All News

Посвята в першокурсники відбулася сьогодні, 30 серпня, у Харківській національній академії міського господарства.
У заході взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, народні депутати України Ірина Бережна та Валерій Писаренко.
«Від себе особисто хочу сказати вам велике спасибі за те, що ви обрали саме цей навчальний заклад, який кує кадри, випускає фахівців для міського господарства. Ви робитимете наше місто, нашу країну кращими - своїми знаннями, своїми досягненнями та успіхами. Ви знаєте, що Харків є одним з найкращих міст України з благоустрою, а академія міського господарства - провідним ВНЗ в розробці Стратегії розвитку Харкова до 2030 року. Керівництво міста і територіальна громада поставили перед собою велике завдання - увести Харків в Топ-100 міст світу, і в нас є такий потенціал і така можливість», - звернувся до першокурсників Геннадій Кернес.
Він підкреслив, що батьки сьогоднішніх студентів доклали максимум зусиль, щоб вони могли вчитися в академії. «Знайте, ви потрібні місту і країні. Також ви повинні знати, що ваш ректор Володимир Бабаєв і почесний ректор Леонід Шутенко є почесними громадянами Харкова. Вони це заслужили своми досягненнями, своїм ставленням до науки і виховання фахівців. Тому вам є на кого рівнятися і є з кого брати приклад. Дякую вам за ваш вибір. Нехай щастить!» - сказав міський голова.
Як підкреслила Ірина Бережна, студентський квиток, який отримують сьогоднішні першокурсники академії, - це квиток у велике життя. «Ви зробили дуже правильний вибір. Цей виш готує висококласних фахівців, і тут ви набудете фундаментальні знання. А як ви ними розпорядитеся, залежить тільки від вас. Тому ви повинні чітко йти до поставленої мети. Бажаю вам, щоб ви зробили максимум для того, щоб наша країна стала ще більш процвітаючою, а Харків - ще кращим», - додала нардеп.
До привітань приєднався Валерій Писаренко. «Це один з найкращих ВНЗ не тільки в Харкові, але й в Україні. Бажаю вам, щоб ви досягли поставлених цілей, і щоб ваше студентське життя пройшло яскраво і незабутньо», - сказав депутат.
Геннадій Кернес, Ірина Бережна, Валерій Писаренко та Володимир Бабаєв вручили студентські квитки найкращим першокурсникам, які показали високі результати в навчанні ще в школах і гімназіях. За традицією новим студентам вручили символічний ключ знань.
Довідка. Харківська національна академія міського господарства заснована в 1922 році. Академія готує кадри для управління розвитком міст, веде підготовку інженерів за спеціальностями, які охоплюють усі сфери життєдіяльності міста, муніципального управління, будівництва, транспорту, електроенергетичного, водного, газового господарства, екології міст, готельного господарства і туризму. Академія підтримує тісні наукові й ділові зв'язки з вищими навчальними закладами, науковими і дослідними організаціями 11 країн світу, серед них Франція, Німеччина, США, Фінляндія, Великобританія, Швеція, Голландія, Ізраїль та ін. В академії - 799 викладачів, 70 професорів і докторів наук, понад 300 кандидатів наук.
У 2012 році на денне відділення академії вступили 974 першокурсники, на заочне і в філії вишу - 340.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи






























