Геннадій Кернес: Наступного року Харків відзначить День Перемоги ще яскравіше
23:56 09.05.2012
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав ветеранів і всіх харків'ян з Днем Перемоги під час святкового концерту на пл. Свободи.
Міський голова пообіцяв присутнім на майдані, що наступного року святкування Дня Перемоги в Харкові буде ще яскравішим.
«Ми зробили все для того, щоб цей світлий день - День Перемоги - Харків відсвяткував як слід, по-справжньому. І ми вам обіцяємо, що наступного року святкування Дня Перемоги буде ще яскравішим. У кожного часу свої герої. Під час війни люди ціною свого життя зробили все, щоб сьогодні ми жили і могли радіти життю. Ми бажаємо всім ветеранам, усім героям, усім переможцям здоров'я, успіхів та впевненості в завтрашньому дні. Ми тут як одна команда, як одна сім'я - патріоти нашого міста і країни. І ми зробимо все, щоб завтрашній день був ще кращим! З Днем Перемоги!» - сказав Геннадій Кернес.
Михайло Добкін, у свою чергу, зазначив, що такими заходами до 9 Травня, як у Харкові, можуть похвалитися далеко не всі міста на просторах колишнього СРСР.
«Це свято, яке ми зустрічаємо з радістю і зі сльозами на очах. Минають десятиліття, ветеранів стає дедалі менше, але наша любов до них, повага за те, що вони зробили, з кожним роком тільки міцніє. Сьогодні в Лісопарку на Меморіалі Слави, де поховані радянські солдати й офіцери, які віддали життя за звільнення Харкова, було як ніколи багато людей. І прості харків'яни з маленькими дітьми роздавали квіти ветеранам. Це невеликий штрих життя нашого міста, невелика характеристика людям, які тут живуть. Вони дякували ветеранам не за розпорядженням «згори», а від чистого серця. З таким ставленням до ветеранів, я впевнений, ми і через сто років не забудемо, якого кольору прапор Перемоги, які ордена носили наші діди і скільки поту, крові і життів було віддано за велику Перемогу», - зазначив губернатор.
Після слів привітання Геннадій Кернес, Михайло Добкін, а також народні депутати України Валерій Писаренко, Ірина Бережна, Ірина Горіна, Олександр Фельдман, Дмитро Святаш, депутати Харківської міської ради Анатолій Денисенко та Володимир Мисик разом з харків'янами на майдані заспівали пісню «Журавлі» композитора Яна Френкеля.
Закінчився концерт святковим феєрверком.
Latest news
10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту