Геннадій Кернес: «Ми боротимемося за те, щоб земельна ділянка по вул. Пушкінській, 2 використовувалася на благо нашого міста»
14:32 18.05.2011
All News

«Ми будемо боротися за те, щоб питання будівництва по вул. Пушкінській, 2 було вирішено і цю ділянку використовували на благо нашого міста і на користь харків'ян», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес на засіданні сесії міськради.
За словами міського голови, це питання не одноразово піднімалося на комісії з надзвичайних стітуацій Харківської міської ради, але кроків до співпраці з боку орендарів не було.
Надалі, на ініціативу Геннадія Кернеса розгляд питання про будівництво цієї ділянки буде винесено на обговорення Харківської обласної комісії з надзвичайних ситуацій.
«Це будівництво вже кілька років наражає городян тільки на незручності та небезпеку, - підкреслив Геннадій Кернес. - У центральній частині міста перекрито ряд проїздів, порушені комунікації, не кажучи вже про естетичну складову. Ми вимагатимемо, щоб землекористувач, який узяв на себе зобов'язання побудувати цей об'єкт, продовжив будівництво або дав можливість передати цю ділянку сумлінному інвесторові. Я впевнений: ми зможемо знайти такого інвестора і зробити Харків безпечнішим і гарнішим».
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів