Геннадій Кернес: Для наведення порядку на ринку зовнішньої реклами потрібна системна робота
17:33 13.04.2011
All News

На засіданні виконкому Харківської міськради 13 квітня Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив необхідність системного підходу в роботі з виявлення суб'єктів, що займаються розміщенням оголошень на деревах, опорах освітлення та в інших не призначених для реклами місцях.
«Люди займаються бізнесом, розвішують рекламу, не замислюючись про те, чи потрібна вона людям, а потім цю рекламу не прибирають, - зазначив Харківський міський голова. - У них має бути відповідальність. Необхідно виявляти недобросовісні рекламні агентства в кожному районі, складати адміністративні протоколи і виносити попередження. Тоді вони зрозуміють, що для реклами є спеціально відведені місця».
За словами Геннадія Кернеса, виявляти недобросовісні рекламні агентства, відповідальні за розміщення реклами в недозволених місцях, можна за допомогою їх замовників-рекламодавців.
«Це повинна бути системна робота», - підкреслив Харківський міський голова.
Нагадаємо, на засіданні виконкому міськради 30 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив необхідність активізації розпочатої роботи з наведення порядку на ринку зовнішньої реклами у зв'язку з підготовкою до ЄВРО-2012 та вимогами, що пред'являються Харкову як приймаючому місту.
«Необхідно реагувати на всі розвішані рекламні носії, які забруднюють місто, і припинити практику заміни реклами в період інтенсивного руху транспорту», - підкреслив Геннадій Кернес.
Як зазначалося на засіданні виконкому 30 березня, за три місяці в Харкові було демонтовано 456 самовільно встановлених рекламних конструкцій.
За словами Геннадія Кернеса, виявляти недобросовісні рекламні агентства, відповідальні за розміщення реклами в недозволених місцях, можна за допомогою їх замовників-рекламодавців.
«Це повинна бути системна робота», - підкреслив Харківський міський голова.
Нагадаємо, на засіданні виконкому міськради 30 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив необхідність активізації розпочатої роботи з наведення порядку на ринку зовнішньої реклами у зв'язку з підготовкою до ЄВРО-2012 та вимогами, що пред'являються Харкову як приймаючому місту.
«Необхідно реагувати на всі розвішані рекламні носії, які забруднюють місто, і припинити практику заміни реклами в період інтенсивного руху транспорту», - підкреслив Геннадій Кернес.
Як зазначалося на засіданні виконкому 30 березня, за три місяці в Харкові було демонтовано 456 самовільно встановлених рекламних конструкцій.
Latest news
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції