Фіналістки міського конкурсу краси зустрінуться з вихованцями інтернату

09:35 11.10.2012
All News
Фіналістки міського конкурсу краси зустрінуться з вихованцями інтернату

Благодійна акція за участю фіналісток міського конкурсу краси пройде 12 жовтня (початок о 12:00) у Харківській загальноосвітній школі-інтернаті №14 (вул. Столєтова, 7).


Дівчата подарують дітям подарунки та солодощі, а також проведуть майстер-клас з дефіле. Після зустрічі для вихованців інтернату організують різні естафети і конкурси.

Зустріч пройде за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту і Центру мод «Європа». На заході будуть присутні представники Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, президент конкурсу краси і таланту «Королева України» Наталія Ковальова.

Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №14 відкрита в 1962 році для навчання дітей з малозабезпечених сімей та надання їм соціальної підтримки.

У школі-інтернаті навчається 158 вихованців у 10 класах. З дітьми працюють 38 педагогів. Вихованці перебувають на неповному державному забезпеченні з понеділка до п'ятниці. З 1-го до 9-го класу вчаться: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які виховуються однією матір'ю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Фіналістки міського конкурсу краси зустрінуться з вихованцями інтернату
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials