Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні

16:04 10.03.2015
All News
Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні

Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля 6 березня на Салтівці продовжують лікування в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова.

 

Про це сьогодні, 10 березня, повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що чоловік переведений в звичайну палату, його стан - середньої тяжкості. Стан його дружини медики оцінюють як важкий, і вона, як і раніше, знаходиться в реанімації.

Нагадаємо, 6 березня автомобіль «Volkswagen Transporter»  близько 12:00 вибухнув на вул. Познаньській, 2 у Харкові, в результаті чого постраждали дві людини.
Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні
Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні
Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні
Двоє постраждалих під час вибуху автомобіля продовжують лікування в лікарні
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials