До Євробаскету-2015 в Харкові буде кілька баскетбольних ліг

15:43 19.06.2013
All News
До Євробаскету-2015 в Харкові буде кілька баскетбольних ліг

До моменту проведення Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року в Харкові з'явиться кілька баскетбольних ліг.


Про це сьогодні, 19 червня, повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров.

Він зазначив, що зараз в Харкові діє аматорська ліга з баскетболу, в якій беруть участь понад 200 чоловік. Це унікальний для України досвід: в інших регіонах такої ліги немає. В іграх ліги беруть участь дорослі люди, які не професійно займаються спортом.

У планах міста - організувати шкільну і університетську ліги, щоб розвивати баскетбол в Харкові на дитячому та юніорському рівні.

У цілому ж в рамках підготовки до чемпіонату у Харкові пройде низка рекламних заходів, подібних тим, які проводилися напередодні Євро-2012. Крім реклами в ЗМІ у підготовці змагань з баскетболу 2015 року Харків заявить про себе, приймаючи два чемпіонати Європи. Один з них - з муай-тай - пройде в серпні цього року. Крім того, наступного року заплановано проведення чемпіонату з тхеквондо.
До Євробаскету-2015 в Харкові буде кілька баскетбольних ліг
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials