До Євробаскету-2015 реконструюють спорткомплекси міста
17:50 18.06.2013
All News

До Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року планують виконати ряд заходів щодо поліпшення інфраструктури Харкова.
Як повідомили в Департаменті спортивних іміджевих проектів, до 2015 року планують відремонтувати Палац спорту «Локомотив», спорткомплекс НТУ «ХПІ», ДЮСШ №7 по пр. Московському, 246-б. Також планується встановити баскетбольні майданчики в районах міста, оновити рухомий склад трамваїв, тролейбусів і метрополітену, реконструювати трамвайні та тролейбусні лінії, впровадити сучасну систему управління дорожнім рухом, відремонтувати дороги, завершити роботи з будівництва міжнародного аеропорту «Харків» та ст. м. «Перемога», встановити в харківських лікарнях сучасне обладнання. Крім того, до чемпіонату хочуть оновити фасади будівель міста, а також встановити двомовні таблички на житлових будинках.
Зазначимо, всього на підготовку Харкова до Євробаскету-2015 планується витратити 1,3 млрд грн. З них 485 млн грн буде виділено з державного бюджету, 591 млн грн - з міського, за рахунок інвестора планується витратити 280 млн грн. Зокрема, ці кошти підуть на будівництво «Харків-Арени» в районі пр. Маршала Жукова.
Latest news
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень