До Дня міста НБУ випустить ювілейні монети

12:15 16.07.2013
All News
До Дня міста НБУ випустить ювілейні монети

Національний банк України у серпні 2013 року випустить ювілейні монети «Звільнення Харкова від фашистських загарбників». 


Як повідомляє сайт НБУ, будуть випущені срібні монети номіналом 10 грн тиражем 3 тис. шт. та монети з нейзильберу номіналом 5 грн тиражем 20 тис. шт.

Випуск монет запланований відповідно до постанови Верховної Ради України «Про відзначення 70-річчя визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників» від 21 травня 2013 (№278-VIII).
До Дня міста НБУ випустить ювілейні монети
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials