До 2020 року в харківське метро планують вкласти понад 10 мільярдів гривень
11:13 01.03.2012
All News

До 2020 року в будівництво харківського метрополітену планують вкласти понад 10,37 млрд грн.
Про це йдеться в проекті постанови Кабміну «Про затвердження Державної цільової програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2012-2020 роки». Передбачається, що 7,96 млрд грн спрямують з державного бюджету, 2,4 млрд грн - з місцевого.
У рамках програми також планують закупити для КП «Харківський метрополітен» 250 нових вагонів. На це мають витратити 2,9 млрд грн з державного та 987 млн грн з місцевого бюджетів.
З 2012 до 2020 року в Харкові планується далі будувати Олексіївську і Салтівську лінії: від ст.м. «Олексіївська» до ст.м. «Перемога», від ст.м. «Метробудівників ім. Г. Ващенка» до ст.м. «Одеська», від ст.м. «Історичний музей» до ст.м. «Площа Урицького» та від ст.м. «Героїв праці» до ст.м. «Дружби народів». Також збираються побудувати електродепо «Олексіївське» на 100 вагонів. Планують також почати будівництво нової лінії на ділянці між ст.м. «Караван» («Героїв праці-2») та «Індустріальна-2».
Latest news
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень