Для дітей-пільговиків виділили 1200 путівок у табори на морі
12:40 22.05.2012
All News

Близько 1200 путівок безкоштовно виділено для оздоровлення харківських дітей-пільговиків на узбережжі.
Про це сьогодні, 22 травня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Костянтин Підгорний. Він уточнив, що путівки виділило Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.
За інформацією Костянтина Підгорного, на Чорноморському узбережжі оздоровлення вже почалося. 19 травня 90 дітей-пільговиків вирушили на першу зміну за безкоштовними путівками в дитячий заклад санаторного типу «Таврія» в Скадовську Херсонської області.
Як зазначив начальник управління у справах сім'ї та молоді, з початку весни харківських школярів-пільговиків оздоровлюють за окремою програмою в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Українському дитячому центрі «Молода гвардія». На сьогодні в цих таборах побувало вже 115 дітей.
Крім того, Костянтин Підгорний уточнив, що всього в Харкові понад 48 тис. дітей-пільговиків, з них у 2012 році планується оздоровити 80,6%.
Latest news
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції