Цього року збитки харківського метро склали 41 мільйон гривень
17:27 20.06.2013
All News

41 млн грн склали збитки КП «Харківський метрополітен» за п'ять місяців 2013 року.
Про це сьогодні, 20 червня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології повідомив перший заступник генерального директора підприємства В'ячеслав Стаматін. За його словами, за весь минулий рік ця сума становила 132,1 млн грн.
За словами заступника гендиректора підприємства, основна частина збитків - через відсутність компенсації з боку держави за безкоштовний проїзд громадян пільгових категорій. У 2012 році держава надала Харкову тільки 28% компенсації безкоштовних перевезень, за 5 місяців цього року - 22%. Таким чином, через пільговиків КП втратило торік 118,5 млн грн, цього року, за попередніми підрахунками, метрополітен може зазнати збитків на 152,9 млн грн.
При цьому В'ячеслав Стаматін підкреслив, що зростання тарифу на проїзд у метро на одну гривню не покриє збитків підприємства. Воно лише дозволить збільшити заробітну плату працівників, краще розраховуватися за електроенергію й утримувати рухомий склад у безпечному для обслуговування пасажирів стані.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів