Будівництво станції метро «Перемога» планують відновити в листопаді

17:45 16.10.2014
All News
Будівництво станції метро «Перемога» планують відновити в листопаді

Будівництво станції метро «Перемога» планують продовжити з початку листопада, на що з міського бюджету виділять 40 млн грн.

Про це сьогодні, 16 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук. За його словами, 40 млн грн виділять в результаті перерозподілу коштів міського бюджету. 

Анатолій Кравчук зазначив, що на ці кошти після тимчасової заморозки будівництва робочим належить виконати низку робіт: закрити підземну частину платформенної ділянки, засипати котлован і впорядкувати прилеглу територію. Крім того, по пр. Перемоги відновлять рух трамваїв. 

Нагадаємо, що в лютому цього року будівництво ст. м. «Перемога» перебувало на стадії 50-відсоткової готовності. Взимку робочі прокладали комунікації, штукатурили підвестибюльні приміщення, а також вели роботи зі спорудження стін і перекриттів.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials