Біля купелі в Саржиному яру відкрили ікону Пресвятої Богородиці
12:25 08.06.2011
All News

Урочисте відкриття та освячення ікони «Живоносне Джерело» Пресвятої Богородиці відбулося 8 червня на території Саржиного яру.
У заході брали участь перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов, директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін, заступник директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, головний архітектор міста Сергій Чечельницький. Церемонію освячення ікони провів владика Онуфрій.
«Спілкуючись з жителями цього району, ми неодноразово чули побажання, щоб таке святе місце в Саржиному яру було облаштовано. Тому ми доклали певні зусилля, і з'явилося зовні не розкішне, але дуже дороге для душі і для серця кожного віруючого харків'янина місце. Я думаю, що воно допоможе і невіруючим поступово долучитися до Христової віри. Тому що ця ікона і ця купель зроблені з любов'ю», - зазначив перший заступник Харківського міського голови.
Олександр Кривцов подякував від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса владиці Онуфрію і владиці Никодиму, чиє благословення було дане на облаштування купелі.
У свою чергу, владика Онуфрій висловив подяку Харківському міському голові Геннадію Кернесу і голові Харківської обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну за допомогу у відкритті ікони.
«Ми бачимо, як Харків змінюється з кожним роком завдяки роботі представників нашої влади. І ми молимося за них, за харків'ян і за нашу Церкву. Дай Бог, щоб ми й далі працювали і були будівельниками і прикрашальниками нашого міста. Ми відкрили ікону, щоб харків'яни могли прийти сюди і почерпнути живої води для тіла і для душі», - додав владика Онуфрій.
За словами владики, вода в купелі буде освячуватися на православні свята Різдва та Водохреща.
Олександр Кривцов подякував від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса владиці Онуфрію і владиці Никодиму, чиє благословення було дане на облаштування купелі.
У свою чергу, владика Онуфрій висловив подяку Харківському міському голові Геннадію Кернесу і голові Харківської обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну за допомогу у відкритті ікони.
«Ми бачимо, як Харків змінюється з кожним роком завдяки роботі представників нашої влади. І ми молимося за них, за харків'ян і за нашу Церкву. Дай Бог, щоб ми й далі працювали і були будівельниками і прикрашальниками нашого міста. Ми відкрили ікону, щоб харків'яни могли прийти сюди і почерпнути живої води для тіла і для душі», - додав владика Онуфрій.
За словами владики, вода в купелі буде освячуватися на православні свята Різдва та Водохреща.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів
































































