Безпеку у фан-зоні забезпечать на високому рівні

15:12 21.03.2012
All News
Безпеку у фан-зоні забезпечать на високому рівні

Безпеку вболівальників у фан-зоні на пл. Свободи буде забезпечено на високому рівні.


Про це сьогодні, 21 березня, у прес-центрі Харківської міської ради заявив керівник проекту «Офіційна фан-зона 2012» у місті Києві та місті Харкові «Баккара груп» компанії «Козирна Карта» Сергій Харьков. У фан-зоні введуть заходи безпеки, схожі на ті, яких уживають на стадіонах. Наприклад, установлять систему відеоспостереження і заборонять проносити алкогольні напої, безалкогольні напої в скляній тарі, колючо-ріжучі предмети, фаєри тощо.

Як зазначив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді, спорту і підготовки Євро-2012 з футболу Олександр Попов, найближчим часом складуть перелік заборонених до пронесення у фан-зону предметів, його поширять через ЗМІ. «Той, хто захоче прийти до фан-зони, повинен, як мінімум, поцікавитися правилами поведінки в ній, їх ми широко разрекламуємо. Міліції у фан-зоні не буде - тільки стюарди і приватна охорона. Жодних необґрунтованих вимог до вболівальників, які поводять себе адекватно, не буде. Ніхто в цьому не зацікавлений. Навпаки, ми зацікавлені в тому, щоб після Євро-2012 до Харкова вболівальники приїжджали на будь-які змагання. Тому ми будемо стежити за тим, щоб права фанів не порушувалися - ані у фан-зоні, ані на стадіоні», - підкреслив Олександр Попов.
Безпеку у фан-зоні забезпечать на високому рівні
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials