Автопарк харківської "швидкої" поповниться 22 автомобілями

22 нових автомобіля швидкої допомоги, оснащених необхідним обладнанням, планує закупити міська влада в поточному році. Про це на засіданні медичної ради за підсумками роботи медичних установ міста за 2010 рік повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціальної політики Світлана Горбунова-Рубан.
За її словами, в числі нових машин будуть 2 реанімобіля. «Ці машини будуть оснащені за останнім словом техніки», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.
За інформацією Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, на закупівлю автомобілів швидкої допомоги з міського бюджету планується виділити 3,8 млн. грн.
Говорячи про стан автопарку харківської «швидкої», заступник міського голови зазначила, що питома вага машин, які експлуатуються більше 3 років, за останні 5 років значно зменшилася. «Якщо в 2007 році машини, що мають 3-річний строк експлуатації, складали 78% від загальної кількості всіх автомобілів швидкої допомоги, то в 2010 році ця цифра зменшилася до 14%. Це велике досягнення», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.
Заступник міського голови також відзначила значне зростання оперативності в роботі «швидких». «Нам вдалося зменшити кількість часу, за який прибуває машина швидкої допомоги. Зараз розрив між викликом і прибуттям машини становить не більше 10 хвилин», - повідомила Світлана Горбунова-Рубан.
