Анатолій Близнюк: Харківська влада ухвалила тарифи в межах своєї компетенції (доповнено)
14:20 27.01.2012
All News

Харківська міська влада затвердила тариф квартплати в межах своєї компетенції та на підставі чинного законодавства.
Про це сьогодні, 27 січня, заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
«Проблема в тому, що тарифи давно не змінювалися і нинішнє збільшення виявилося значним. Зараз обласна та міська влада розглядають питання, щоб ухвалити остаточне рішення щодо тарифів, як це буде краще для людей», - зазначив міністр.
Анатолій Близнюк також повідомив, що питання про компенсацію з держбюджету в разі зменшення тарифів на вимогу уряду є доречним і правильним.
«Дійсно, у законі написано, що тарифи повинні бути економічно обґрунтованими, а якщо хтось ухвалює рішення про введення необґрунтованих тарифів, то він має цю різницю компенсувати виконавцям послуг. У міста й області є своя позиція щодо тарифів. Має свою позицію й уряд, вона полягає в тому, що необґрунтованого підвищення тарифів не повинно бути. Тому триває процес, і ми вирішимо це питання за рахунок якихось спільних програм, щоб не руйнувалися балкони й вивозилося сміття. Рішення ми знайдемо», - підкреслив міністр.
Анатолій Близнюк наголосив, що в Україні потрібно дійти до такої схеми, коли б тарифи підвищували одночасно зі збільшенням їхніх складових.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи




























































































































































































