35 років по тому в школі № 82 для випускників 1976 року провели урок
17:19 27.05.2011
All News

35 років по тому в рідній школі (гімназії) № 82 Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся зі своїми однокласниками.
Зустріч випускників проходила у формі уроку-зустрічі, який для своїх колишніх учнів організували педагоги і керівництво школи. Урок почався з традиційного для шкільного заняття переклику.
Потім випускників 1976 року викликали до імпровізованої дошки. Першим до неї вийшов Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він привітав шкільних товаришів і подякував за цю теплу зустріч.
«Зібравшись тут сьогодні з вами, я розумію, як мені цього бракувало. Шкільні роки - найщасливіша пора. Я думаю, ми сьогодні згадаємо про неї. Час збирати каміння», - звернувся до своїх однокласників Геннадій Кернес.
Однокласники і педагоги поділилися спогадами про шкільні роки. Також на уроці випускникам показали слайди фотографій їхніх шкільних років.
На урок прийшла й колишній завуч однокласників Ольга Борисенко.
«Мені важко дібрати слова, щоб висловити свої почуття. Я дякую всім, хто організував цю зустріч, і хочу без пафосу побажати всім вам мудрості, людської доброти. Менше беріть і більше віддавайте, і навчіть цьому своїх дітей», - з такими словами звернулася до колишнім школярів Ольга Борисенко.
Галина Новікова, яка була директором школи в 1976 році, не змогла бути присутньою на зустрічі в цей день. Вона надіслала телеграму, яку зачитали для її колишніх учнів.
«Моє серце сьогодні з тими, для кого останній дзвоник пролунав 35 років тому. Те, що ви прийшли до рідної школи в цей день - це чудово. Нехай ненадовго, але ви повернулися до цієї школи, щоб згадати перші уроки, перше кохання, дружбу, успіхи. Я знаю, що ви добрі, чесні, гідні люди, і я завжди згадую вас. Я пишаюся мером Харкова Геннадієм Кернесом. Про його добрі справи для міста говорять багато. Від усієї душі бажаю вам успіхів, сімейної злагоди і щастя».
Наприкінці зустрічі Харківський міський голова Геннадій Кернес запропонував однокласникам збиратися набагато частіше і висловив надію на найближчу нову зустріч.
Latest news
20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту07:20 25.06.2026
На вулиці Отакара Яроша тимчасово обмежений рух транспорту20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом










































































