У Харкові відновлюють паркувальні майданчики
14:29 13.09.2023
Транспорт

Спеціально обладнані паркувальні майданчики, де можна залишати автомобілі вдень і вночі, відновлюють у місті Харкові.
Про це сьогодні, 13 вересня, в ефірі радіо «Накипіло» повідомив директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий.
За його словами, на початку війни паркінги припинили діяльність, але зараз трафік у центрі міста складає вже приблизно 80% від довоєнного часу, тому це питання знову стало актуальним. Директор департаменту нагадав, що рішенням сесії міської ради всі обладнані майданчики були передані на обслуговування КП «Шляхрембуд».
«Передано 55 майданчиків. Серед них є дуже зруйновані. Підприємство вже виконує роботи - відновлює шлагбауми, електропостачання тощо. Працюватимуть не всі майданчики, бо поки що немає такої необхідності. Поки відкриємо до 20-ти паркінгів, залежно від попиту харків'ян, у центрі міста та найбільш заселених районах», - зазначив Дмитро Липовий.
Він повідомив, що залишити автомобіль на нічному паркінгу можна буде до комендантської години. Територія охоронятиметься, там будуть встановлені камери відеоспостереження та тривожні кнопки для зв'язку з поліцією.
Також директор департаменту розповів, що вартість паркування зараз розраховується. Сплатити послугу можна буде через програму «Є-парковка». Також на обладнаних майданчиках працюватимуть термінали для оплати карткою. Крім того, планується продаж дисконтних карток на певну кількість днів.
За його словами, на початку війни паркінги припинили діяльність, але зараз трафік у центрі міста складає вже приблизно 80% від довоєнного часу, тому це питання знову стало актуальним. Директор департаменту нагадав, що рішенням сесії міської ради всі обладнані майданчики були передані на обслуговування КП «Шляхрембуд».
«Передано 55 майданчиків. Серед них є дуже зруйновані. Підприємство вже виконує роботи - відновлює шлагбауми, електропостачання тощо. Працюватимуть не всі майданчики, бо поки що немає такої необхідності. Поки відкриємо до 20-ти паркінгів, залежно від попиту харків'ян, у центрі міста та найбільш заселених районах», - зазначив Дмитро Липовий.
Він повідомив, що залишити автомобіль на нічному паркінгу можна буде до комендантської години. Територія охоронятиметься, там будуть встановлені камери відеоспостереження та тривожні кнопки для зв'язку з поліцією.
Також директор департаменту розповів, що вартість паркування зараз розраховується. Сплатити послугу можна буде через програму «Є-парковка». Також на обладнаних майданчиках працюватимуть термінали для оплати карткою. Крім того, планується продаж дисконтних карток на певну кількість днів.
Latest news
13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад