Пільгові картки на метро отримали понад 28 тисяч харківських студентів
15:21 15.04.2015
Society

Картки на пільговий проїзд у метро отримали понад 28,5 тис. харківських студентів.
Як повідомили сьогодні, 15 квітня, в КП «Харківський метрополітен», у квітні цього місяця до вишів було передано понад 12 тис. карток.
У квітні до 39 вищих навчальних закладів, які отримали картки раніше, додалися ще шість: Харківське державне вище училище фізичної культури №1, Харківський автомобільно-дорожній технікум, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Харківський коледж транспортних технологій, НАУ ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Ці виші подали заявки на картки для 7 тис. студентів.
Як повідомили в метрополітені, на сьогоднішній день не зверталися за оформленням карток для пільгового проїзду своїх студентів тільки два виші - Харківський патентно-комп'ютерний коледж і Національний університет цивільного захисту України.
Latest news
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори








