Ігор Терехов звертається до харків'ян з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

11:11 20.02.2026
Society
Ігор Терехов звертається до харків'ян з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні - людей, які загинули під час подій Революції гідності 2013-2014 років.

Ці трагічні сторінки історії стали випробуванням для українського суспільства та назавжди змінили країну. Ми згадуємо всіх, хто втратив життя у ті дні, та висловлюємо повагу до їхньої пам’яті.

День Героїв Небесної Сотні - це нагода для роздумів про цінність людського життя, відповідальність за майбутнє та важливість єдності суспільства.

Світла пам’ять загиблим! Слава Україні!».

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials