Ворог вчергове атакував Харків безпілотниками

10:10 14.05.2026
City
Ворог вчергове атакував Харків безпілотниками

Російський агресор від учорашнього вечора сім разів атакував Харків безпілотниками.

Про це сьогодні, 14 травня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його словами, один вибух стався зранку в середмісті Харкова. Внаслідок цього 14 осіб отримали поранення. Також «шахед» вибухнув у Салтівському районі. Крім того, вночі було зафіксовано ще пʼять ворожих ударів. Під атаками опинилися Новобаварський, Холодногірський, Основʼянський і Шевченківський райони.

«Через вибухи було пошкоджено багатоповерхові житлові будинки, вибито багато вікон. Наші комунальні служби оперативно реагують на атаки та намагаються якнайшвидше усунути всі руйнації», - зазначив мер.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials