Управління енергоефективності входитиме до складу іншого департаменту

12:04 14.07.2021
City
Управління енергоефективності входитиме до складу іншого департаменту

Управління енергоефективності та енергоменеджменту Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради припинило діяльність.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на сесії Харківської міської ради.

Замість нього створено Управління енергоефективності та енергоменеджменту Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста. Рішення прийнято у зв'язку з передачею функцій в сфері енергозбереження від Департаменту економіки та комунального майна, в складі якого припиняється діяльність аналогічного управління.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials