У Харкові за добу зроблено 8,4 тисячі щеплень
13:43 23.10.2021
Medicine

За минулу добу в Харкові зроблено 8 424 щеплення від COVID-19.
Про це сьогодні, 23 жовтня, повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
За її словами, кількість вакцинованих та охочих зробити щеплення від коронавірусної інфекції у Харкові зростає, тому у місті працюють над розширенням мережі пунктів вакцинації. Зокрема, найближчим часом планують відкрити такі пункти на восьми ринках Харкова.
Також заступник міського голови повідомила, що у стаціонарних відділеннях медзакладів міста лікуються 1 169 хворих, 80% пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, 8,6% - у відділенні інтенсивної терапії, 5,2% – на апаратах штучного дихання. Серед хворих - 75 вакцинованих пацієнтів, але в більшості ці хворі отримали тільки першу дозу вакцини.
Крім того, Світлана Горбунова-Рубан звернула увагу на важливість дотримання протиепідемічних заходів.
«Ви пам’ятаєте, як міська влада боролася за те, щоб не закривали метрополітен. Ми розуміли, наскільки важким випробуванням це буде для харків’ян, розуміли наслідки. Тому і зараз у нас працює увесь міський транспорт. Ми хочемо, щоб місто працювало комфортно, але для цього потрібно виконувати протиепідемічні заходи: надягати маски та не їздити у переповненому транспорті», - підкреслила віцемер.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи