Ігор Терехов привітав зі святом медиків Слобідського району
15:22 21.07.2023
Medicine

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 липня, привітав з прийдешнім професійним святом працівників сфери охорони здоровʼя Слобідського району.
Урочистий захід відбувся у Міській клінічній лікарні №13.
Ігор Терехов подякував медикам за сумлінну роботу у складних воєнних умовах та вручив Подяки міського голови. Також у розмові з мером медпрацівники порушили питання, які їх хвилюють.
«Ви, безперечно, ще одні герої сьогодення! Дякую за вашу готовність віддавати частинку себе заради інших. Сьогодні ми порушили чимало важливих тем - є над чим подумати та попрацювати», - зазначив міський голова.
Ігор Терехов подякував медикам за сумлінну роботу у складних воєнних умовах та вручив Подяки міського голови. Також у розмові з мером медпрацівники порушили питання, які їх хвилюють.
«Ви, безперечно, ще одні герої сьогодення! Дякую за вашу готовність віддавати частинку себе заради інших. Сьогодні ми порушили чимало важливих тем - є над чим подумати та попрацювати», - зазначив міський голова.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів















