У харківському метро завершено тестування системи «Е-ticket»

13:42 01.08.2019
Infrastructure
У харківському метро завершено тестування системи «Е-ticket»

Завершився перший етап впровадження системи електронного квитка «E-ticket» у Харківському метрополітені.

Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив журналістам директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

Він зазначив, що для запуску першого етапу системи «E-ticket» на всіх станціях метрополітену встановлено мінімальну кількість обладнання. Також оснащений валідаторами і наземний електротранспорт.

«В даний час створена юридична база для повноцінної роботи інвестора з комунальним підприємством «Харківпас». Система електронного квитка працює в режимі першої пускової черги», - зазначив Сергій Дульфан.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials