Великі підприємства Харкова сплатили в січні 700 мільйонів гривень податків
12:36 05.02.2015
Economy

Великі підприємства та організації Харкова в січні 2015 року сплатили до бюджетів усіх рівнів близько 700 млн грн податків.
Про це повідомила начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Харкові Галина Феденко.
За її словами, 600 млн грн надійшло до державного бюджету. 36%, або 214 млн грн, становить податок на додану вартість, 35% (212 млн грн) - акцизний податок, 14% (83 млн грн) - податок на прибуток.
За словами керівника інспекції, найбільш вагомий внесок у бюджети всіх рівнів внесли компанія «Філіп Морріс Україна», ДП «Південна залізниця», ВАТ «Турбоатом», ПАТ «УкрСиббанк».
За її словами, 600 млн грн надійшло до державного бюджету. 36%, або 214 млн грн, становить податок на додану вартість, 35% (212 млн грн) - акцизний податок, 14% (83 млн грн) - податок на прибуток.
За словами керівника інспекції, найбільш вагомий внесок у бюджети всіх рівнів внесли компанія «Філіп Морріс Україна», ДП «Південна залізниця», ВАТ «Турбоатом», ПАТ «УкрСиббанк».
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів