На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів

15.10.2025
На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 1На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 2На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 3На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 4На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 5На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 6На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 7На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 8На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 9На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 10На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 11На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 12На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 13На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 14На Дергачівському полігоні відкрили новий майданчик для утилізації відходів - 15
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials