Ребрендинг логотипу Харківського метрополітену
Автор (ініціатор):
Левченко |Юрій|ІвановичДата оприлюднення:
29 березня 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов14
голосів з 5000Доброго дня!
В мене питання з приводу лого Харківського метрополітену.
Сьогоднішній логотип метро (з виїжджаючим з нього потягом) явно застарів.
Застарів простий і непримітний надпис «Харків». Застаріла незрозуміло для чого приліплена золотиста крива під надписом. Для чого зроблена обвідка літери М – і так гарно видно яскраво червоний колір! Власне й вагон навряд чи зараз в тему…
Для метро кожного міста Радянського Союзу розроблявся свій лого, тому можна й не писати «Харків», адже кожен знак індивідуальний та яскравий.
Цікаво, що оригінальний лого, котрий розміщений на табло над входом у кожну станцію набагато кращий як з геометричної, так і типографічної точки зору. Нинішній же логотип, таке враження, що спеціально розтягнули по ширині… Пропорції досить дивні.
Мені здається, що головний знак метрополітену Харкова потребує професійного ребрендингу.
Наприклад, як то зробила Москва. В них також був хаос з безмежною кількістю варіацій лого, поки його не стандартизували.
http://www.artlebedev.ru/everything/metro/logo/
У нас також нагально стоїть питання стандартизації, адже як у сторінках соціальних сіток, так і в рекламній продукції всередині вагонів метро повно різноманітних значків.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Ребрендинг логотипу Харківського метрополітену»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію14
голосів з 5000