Підземний перехід на вокзалі

Автор (ініціатор):
Кретов Ігор Сергійович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Доброго дня, всі харків'яни знають підземне місто на вокзалі, яке вдень використовується також як підземний перехід. Працює перехід до 17 години, потім закривається. Оскільки збоку будинка побуту немає наземного переходу, після 17-ї години літнім людям, матусям з дітьми, інвалідам для переходу вулиці Полтавський Шлях доводиться оминати або 650 метрів з боку Гончарівського бульвару або 450 метрів з боку трамвайного кола. Деякі люди переходять вулицю у недозволеному місці та створюють аварійну ситуацію. У лиху погоду для літніх людей, батьків з дітьми та інвалідів перехід цього перехрестя перетворюється на подвиг. Шановні керівники міста, дуже велике прохання збільшити час роботи підземного переходу хоча б з 7 до 19 години, тим більше що для цього не потрібно нічого будувати. Дякую.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Підземний перехід на вокзалі»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту