Алея Слави Героям Харкова
Автор (ініціатор):
Блудова Анастасія ОлександрівнаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Харків - місто герой. І місто Героїв, які з 2014 року борються за нашу свободу.
Героїв, які віддали та віддають своє життя за нашу країну.
Героїв, які боряться за те, щоб сьогодні ми були незалежною державою і щоб Харків був і залишався Українським містом.
Але турбує питання, щодо вшанування пам'яті Героїв Харкова.
На жаль, у нас досі немає місця, де в День Незалежності, в День Пам'яті Загиблим Воїнам, в День Захисників та Захисниць України, і щодня можна покласти квіти та вшанувати пам'ять тих, хто загинув за нашу свободу.
Я вважаю, це надважливо, бо це наша шана та вдячність до наших героїв. Це патріотичне виховання наступних поколінь. Це стане гідним вшануванням тих, хто пожертвував собою заради нашого майбутнього. Хіба ні?
В місті, яке щодня потерпає від обстрілів, яке на собі постійно відчуває жахіття цієї війни, ми досі не маємо меморіалу, де можемо вшанувати пам'ять Героям Харкова.
Вважаю, що буде оптимальним місцем для вшанування пам'яті, алея біля пам'ятнику Шевченку. або на Майдані Свободи.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Алея Слави Героям Харкова»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000