Щодо повернення оплати у громадському транспорті
Автор (ініціатор):
Андрющенко Александр АлексеевичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Шановний Ігор Олександрович! Прошу розглянути петицію що до повернення оплати у громадському транспорті. Ситуація в місти дуже покращилась в економічному плані за ці 2,5 роки, людей дуже багато котрі працюють і взмозі заплатити тих 8-10 грн за поїздку, із за чого люди почали їздити без діла і тому нема комфорту у використанні пасажирського транспорту. А також дуже боляче дивитись як транспорт приходе у занепад із за недостатнього фінансування! Дуже багато людей хочуть повернення оплати щоб у транспорті був комфорт в також перспективи розвитку! Дуже прошу розглянути це питання!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо повернення оплати у громадському транспорті»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000