Щодо повернення оплати у громадському транспорті

Автор (ініціатор):
Андрющенко Александр Алексеевич
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Шановний Ігор Олександрович! Прошу розглянути петицію що до повернення оплати у громадському транспорті. Ситуація в місти дуже покращилась в економічному плані за ці 2,5 роки, людей дуже багато котрі працюють і взмозі заплатити тих 8-10 грн за поїздку, із за чого люди почали їздити без діла і тому нема комфорту у використанні пасажирського транспорту. А також дуже боляче дивитись як транспорт приходе у занепад із за недостатнього фінансування! Дуже багато людей хочуть повернення оплати щоб у транспорті був комфорт в також перспективи розвитку! Дуже прошу розглянути це питання!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо повернення оплати у громадському транспорті»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту