Ввімкнути камери на дорогах та повернути штрафи за привищення швидкості.

Автор (ініціатор):
Гордієнко Надія
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Що коїться у нас на дорогах міста? Це просто жах. Ніхто не притримується швідкісного режиму: машини влаштовують гонки, на Гагаріна ввечері немов відкривається якась гоночна траса. Нема ніякого контролю. Вони нічого не бояться, штрафів нема, камери не працюють. Пішоходів постійно збивають. Що відбуваєтся? Прошу знову ввести камери на дорогах та штрафувати таких порушників, тим більше кошти в бюджеті зайвими не будуть. І може підвищити суму штрафу за привищення швидкості, можливо, хоч це їх зупинить.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Ввімкнути камери на дорогах та повернути штрафи за привищення швидкості.»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту