Надання можливості сплачувати послуги громадського транспортування на добровільних засадах
Автор (ініціатор):
Трайстор ДанилДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Звертаюсь до міського голови Терехова І.О. з пропозицією частково скасувати безоплатний проїзд у громадському транспорті м.Харків шляхом надання можливості громадянам сплачувати за проїзд на добровільних засадах. Іншими словами, якщо особа має можливість та бажання сплатити за послуги - вона має отримати таку можливість, бо наразі в метро не працюють турнікети та термінали E-ticket.
Виходячи з того, що в публічному просторі Вами було озвучено, що безкоштовний проїзд для мешканців Харкова щомісячно коштує 60-80 млн. гривень, сплата хоча б кожним 10 пасажиром послуг з транспортування за власною ініціативою надасть змоги зекономити 6-8 млн. гривень на місяць, а це гроші, які під час війни можна спрямувати в багато напрямків.
Прошу підтримати петицію!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Надання можливості сплачувати послуги громадського транспортування на добровільних засадах»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000