Надання можливості сплачувати послуги громадського транспортування на добровільних засадах

Автор (ініціатор):
Трайстор Данил
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Звертаюсь до міського голови Терехова І.О. з пропозицією частково скасувати безоплатний проїзд у громадському транспорті м.Харків шляхом надання можливості громадянам сплачувати за проїзд на добровільних засадах. Іншими словами, якщо особа має можливість та бажання сплатити за послуги - вона має отримати таку можливість, бо наразі в метро не працюють турнікети та термінали E-ticket. Виходячи з того, що в публічному просторі Вами було озвучено, що безкоштовний проїзд для мешканців Харкова щомісячно коштує 60-80 млн. гривень, сплата хоча б кожним 10 пасажиром послуг з транспортування за власною ініціативою надасть змоги зекономити 6-8 млн. гривень на місяць, а це гроші, які під час війни можна спрямувати в багато напрямків. Прошу підтримати петицію!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Надання можливості сплачувати послуги громадського транспортування на добровільних засадах»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту