Зовнішнє освітлення міста
Автор (ініціатор):
Калугін Дмитро ІгоровичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Другий день поспіль харків'яни з радістю спостерігають повернення світла на вулицях нашого міста. Але вважаю доречним з міркувань єкономії та зменшення навантаження на енергосистеми України (що неймовірно важливо під час війни) перейти в найкоротщі строки на світлодіодне освітлення, щоб у нашому найкращому місті не залишилось жодної лампи розжарювання.
Переваги:
- Зменшення навантаження на енергосистеми України
- Зменшення витрат на електроенерії у довгостроковій перспективі для нашого міста.
- Коефіцієнт корисної дії в рази вищій за лампи розжарювання.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зовнішнє освітлення міста»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000