Зовнішнє освітлення міста

Автор (ініціатор):
Калугін Дмитро Ігорович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Другий день поспіль харків'яни з радістю спостерігають повернення світла на вулицях нашого міста. Але вважаю доречним з міркувань єкономії та зменшення навантаження на енергосистеми України (що неймовірно важливо під час війни) перейти в найкоротщі строки на світлодіодне освітлення, щоб у нашому найкращому місті не залишилось жодної лампи розжарювання. Переваги: - Зменшення навантаження на енергосистеми України - Зменшення витрат на електроенерії у довгостроковій перспективі для нашого міста. - Коефіцієнт корисної дії в рази вищій за лампи розжарювання.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зовнішнє освітлення міста»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту