Створіть умови для пересування містом інвалідам і мамам з дітьми (на візочках)
Автор (ініціатор):
Мєтєльова|Дар‘я|ВадимівнаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Чому по місту нема умов пересування громадським транспортом для людей на інвалідній колясці або для мам з дітьми на візочках? Це дуже не зручно. А на таксі не і всіх є кошти. На пандусах в метро взагалі нереально спуститися/піднятися без сторонньої допомоги, як мамам, так і інвалідам
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створіть умови для пересування містом інвалідам і мамам з дітьми (на візочках)»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000