шляхи евакуації та світломаскування

Автор (ініціатор):
Сергеевич Александр
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Я є військовим. Світло у під'їздах має ГОРІТИ!!! Бо то єдиний шлях евакуації!! Я Вас дуже прошу випустити окрему постанову стосовно світломаскування, та довести до населення!!! Я приїхав додому, я в шоці що то робиться! То рішення про маскування зовсім НЕ ВІРНЕ!!! Зараз не 41 рік!!!. Ракетам та дронам все одно на те світло!! Як і самолети вони літають та падають по координатах глобальної системи позиціонування, а не по світлу у під'їзді. Так, має бути економія, але в даному випадку то є питання не комфорту а безпеки!!! Сподіваюсь на розуміння!!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «шляхи евакуації та світломаскування»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту