шляхи евакуації та світломаскування
Автор (ініціатор):
Сергеевич АлександрДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Я є військовим.
Світло у під'їздах має ГОРІТИ!!! Бо то єдиний шлях евакуації!!
Я Вас дуже прошу випустити окрему постанову стосовно світломаскування, та довести до населення!!!
Я приїхав додому, я в шоці що то робиться! То рішення про маскування зовсім НЕ ВІРНЕ!!!
Зараз не 41 рік!!!. Ракетам та дронам все одно на те світло!! Як і самолети вони літають та падають по координатах глобальної системи позиціонування, а не по світлу у під'їзді. Так, має бути економія, але в даному випадку то є питання не комфорту а безпеки!!!
Сподіваюсь на розуміння!!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «шляхи евакуації та світломаскування»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000