Перейменувати станцію метро та вулицю "Пушкінська"
Автор (ініціатор):
Іванченко|Ігор|ВікторовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Пушкін - російський поет, який не має жодного відношення до України та Харкова. Більш того, якщо дослідити його висловлювання про наше місто, можна дійти висновку, що його ставлення було негативним. То чому ми маємо прославляти його, якщо в нас достатньо своїх культурних діячів? У школах його твори вивчали тільки через те, що вони нав'язувались радянською владою, вони не несуть собою жодної культурної цінності для українців. Зараз вони нікому не цікаві та нікому не потрібні, це просто пережиток радянського союзу, якого люблять тільки росіяни.
Щодо станції метро, тут все просто - станція Ярослава Мудрого. Бо прямо біля метро великий пам'ятник та університет, а також вулиця з такою самою назвою.
Щодо назви вулиці - пропоную російського поета замінити на харківського всесвітньо відомого письменника та музиканта, якого висунули на Нобелівську премію з літератури. Вулиця імені Сергія Жадана.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Перейменувати станцію метро та вулицю "Пушкінська"»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000