Створити чи відновити роботу Єдиного розрахункового центру для оплати комунальних послуг у місті Харків

Автор (ініціатор):
Козынюк Елена Павловна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Звернення до очільників міста - виникла проблема з оплатою комунальних послуг у пенсіонерів. Звернення до керівників комунальних служб міста - квитанції мають містити інформацію про всі надані послуги, кількість квитанцій має бути мінімізована. За умови воєнного часу та всіх складностей, з якими довелось стикатися місту та його мешканцям, виникла також велика незручність для людей з питанням оплати за комунальні послуги. У зв'язку із ліквідацією єдиного розрахункового центру Мегабанку, через який здійснювали оплату комунальних послуг більшість харків'ян, жителі стикаються з проблемами оплати комірного. За кожну квитанцію доводиться сплачувати комісію, за кожну строку оплати! Чи не може розподіляти свої кошти кожне підприємство самостійно? Наприклад, КП "Водоканал": 6 послуг- водопостачання холодної води та водовідведення, абонентське обслуговування обох послуг та плата за внутрішньобудинкові обслуговування обох послуг. КП "ХТМ": опалення та гаряча вода, абонентське обслуговування та внутрішньобудинкове обслуговування цих послуг. Газ: доставка газу та його постачання. Жилкомсервіс: комірне та вивіз сміття на КП КВБВ. То ж за кожну строку у списку потрібно сплатити комісію? Як пояснити пенсіонерам, яким ти намагаєшся допомогти зі сплатою комунальних послуг, що треба доплачувати за кожну строку в квитанції? На Укрпошті та в банку дорого виходить. Через мобільні пристрої - не у всіх осіб пенсійного віку є така можливість та взагалі телефони. Багато людей звикли вчасно оплачувати комунальні послуги та без боргів планувати свій бюджет, готові сплачувати і сьогодні, проте не мають фізичної можливості для цього. Від імені пенсіонерів Харкова та всіх мешканців міста, дуже просимо Вас розглянути можливість вирішити питання для полегшення процедури оплати за комунальні послуги. Місто за час війни втратило Мегабанк з його єдиним розрахунковим центром, послуги якого полегшували роботу і громадян, які єдиною квитанцією сплачували послуги, і підприємствам, які отримували свої гроші. Просимо поставити питання перед комунальними підприємствами щодо мінімізації кількості рахунків та квитанцій, одна служба - одна квитанція. Нехай у себе самі розподіляють кошти за нагальними потребами: скільки на потреби постачання, скільки обслуговування чи ремонту. Не перекладайте свої проблеми на плечі людей, яким і так важко. У підприємств є штат бухгалтерії, програмісти та інші спеціалісти, за допомогою яких можна запровадити внутрішній облік на підприємствах. Це зменшить і кількість витрат на паперові квитанції та їх доставку за адресами харків'ян. Дякуємо за розуміння, та сподіваємося на швидке вирішення цього питання. Раніше численні пункти прийому платежів Мегабанку по всьому місту, зручно вирішували ці проблеми. Втрачений за час війни ЄРЦ Мегабанку чи не можна відновити, викупити чи створити нове? Бо тепер місто потребує достойної та зручної заміни втраченого. А може і відновлення старої системи, до якої звикли містяне та і самі комунальні служби. То ж висновок зрозумілий: Місто-Герой Харків має створити умови для зручної, доступної всім категоріям населення, безкоштовної можливості для своєчасної сплати комунальних послуг харків'янами.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створити чи відновити роботу Єдиного розрахункового центру для оплати комунальних послуг у місті Харків»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту