Поверненя освітлення у місті Харків

Автор (ініціатор):
Гончаров Владислав
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Повернути освітлення вулиць у місті Харків до початку комеданської години. У Харкові з початку війни відключено освітлення міста. Прошу повернути його та висвітлювати місто до коменданської години, тобто до 22:00. Знаходитись без освітлення вкрай не зручно і, до того ж, небезпечно. Багато хто повертається до дому з дітьми , а деякі з роботи вже в темний період часу. Зараз настане осінь і світлих годин стане ще меньше, тобто стане ще не зручніше пересуватися по вулицях міста усім мешканцям міста. З повагою ваші Харків'яни.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Поверненя освітлення у місті Харків»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту