Поверненя освітлення у місті Харків
Автор (ініціатор):
Гончаров ВладиславДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Повернути освітлення вулиць у місті Харків до початку комеданської години.
У Харкові з початку війни відключено освітлення міста. Прошу повернути його та висвітлювати місто до коменданської години, тобто до 22:00. Знаходитись без освітлення вкрай не зручно і, до того ж, небезпечно. Багато хто повертається до дому з дітьми , а деякі з роботи вже в темний період часу. Зараз настане осінь і світлих годин стане ще меньше, тобто стане ще не зручніше пересуватися по вулицях міста усім мешканцям міста.
З повагою ваші Харків'яни.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Поверненя освітлення у місті Харків»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000