Продовжувати комендантську годину з 22 години до 6 ранку

Автор (ініціатор):
Zakharova Nes
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Доброго Дея ,мене звати Настя і я Харків’янка .живу у Харкові на даний час комендантська година починається з 19 години .На погляд багатьох Харків’ян з 19 години дуже зарано ,чому в Києві і в інших містах у такий нелегкий час все одно існують людські умови для проживання ? Ми знаходимось під постійним обстрілом і вдень і вночі .Так різко змінити комендантську годину просто не обусловлююяи нічим не можна ,з Харкова будуть виїзжати максимально швидко ,бо так жити не можна ,це не нормальні умови для життя Ми знаходимося під стражданнями постійно ,зробіть хоча б життя нормальним ?чи ви не працюєте для людей ?зробіть нормальні умови для життя !!!!харків хоче жити


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Продовжувати комендантську годину з 22 години до 6 ранку»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту