Відновити теплопостачання у буд.202 по вул. Дружби Народів в м. Харкові
Автор (ініціатор):
Сердюк Тетяна МиколаївнаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Ми, мешканці будинку 202 по вул. Дружби Народів в м. Харкові звертаємося до Голови ХМР з проханням підключити наш будинок до теплопостачання. В будинку мешкають більше 40 сімей і багато хто будуть повертатися до своїх квартир в серпні і вересні, оскільки більше не має де жити. Ми за свої кошти відновили постачання у будинок холодної води, маємо світло, і у разі необхідності маємо бажання за свої кошти відновити і теплопостачання в будинку. Ми зверталися до начальника нашої дільниці КП"Жилкомсервіс", про допомогу у цьому питання, проте Рижило відповіла нам різкою відмової та запропонувала нам шукати інше житло. Оскільки, ми бажаємо залишитись мешкати у своїх квартирах нам їти нікуди, ПРОСИМО Вас надати нам дозвіл на відновлення теплопостачання в будинку 202 по вул. Дружби Народів в м. Харкові та посприяти в цьому питанні. З повагою, мешканці будинку 202 (кв.3, 4,6, 8, 15, 16, 24, 31, 36, 42, 45, 63, 103, 107, 113, 127, 142 та ін.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відновити теплопостачання у буд.202 по вул. Дружби Народів в м. Харкові»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000