Про несанкціоновані комунальні робіти на вулиці Бучми 40б
Автор (ініціатор):
Шевченко АнастасіяДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000В рамках підготовки до зими комунальними службами 22.07.2022 було проведено подачу води під тиском в будинок, яки був пошкоджений в перші дні війни, В домі пошкоджені труби, батареї, проблеми з виведенням лівневих стоків, відсутні вікна. Було два "прильоти" - пошкоджені констуктивні елементи. Про це неодноразово повідомлялись відповідні служби. Про стан будівлі є відповідна інформація в чат-боті "Харків-Твій дім". Незважаючи на це, комунальні служби подали в систему воду. Внаслідок подачі під тиском води позатоплені квартири практично по всьому будинку. Район постійно під обстрілами, люди повиїхали, в домі мешкає декілько сімей.Доступа до квартир у комунальників немає. Як за таких обставин було прийнято рішення про подачу води? Хто буде відповідати за пошкоджене під час затоплення майно? Мешканці залишились без домівок, а теперь ще пошкоджені меблі, поли, речі? Просимо втрутись в дану ситуацію та прийняти відповідні міри до посадовоих осіб, якими за таких обставин було прийнято рішення щодо подачі води. Ніхто за опалення в потоплених квартирах платити не буде і хто відшкодує мешканцям збитки!? Можливо необхідно провести заходи щодо "консервування" будинку цієї зими.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про несанкціоновані комунальні робіти на вулиці Бучми 40б»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000