Поверніть автобусний №11 на звичний маршрут

Автор (ініціатор):
Кудрич Олександр
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Нещодавно харків'яни з подивом дізналися, що автобусний маршрут №11 скорочено від Григорівського бору всього лиш до метро «Холодна Гора». Для чого? Навіщо? Маршрут, що роками ходив на 602-й мікрорайон, маршрут, який кинув приватний перевізник, а потім відновлений міською владою як комунальний завдяки багатьом зверненням людей до міської влади, маршрут, який одним з перших відновив роботу під час війни - зараз обрізають! А як їхати далі? На 602-й мікрорайон метро немає, трамваї №5 і №6 зараз не ходять, трамвай №3 на Холодну Гору теж не ходить. І на фоні всього цього один з найзатребуваніших маршрутів було скорочено. Поверніть автобусний маршрут №11 на звичну трасу від Григорівського бору на 602 мікрорайон!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Поверніть автобусний №11 на звичний маршрут»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту