Поверніть автобусний №11 на звичний маршрут
Автор (ініціатор):
Кудрич ОлександрДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Нещодавно харків'яни з подивом дізналися, що автобусний маршрут №11 скорочено від Григорівського бору всього лиш до метро «Холодна Гора». Для чого? Навіщо? Маршрут, що роками ходив на 602-й мікрорайон, маршрут, який кинув приватний перевізник, а потім відновлений міською владою як комунальний завдяки багатьом зверненням людей до міської влади, маршрут, який одним з перших відновив роботу під час війни - зараз обрізають! А як їхати далі? На 602-й мікрорайон метро немає, трамваї №5 і №6 зараз не ходять, трамвай №3 на Холодну Гору теж не ходить. І на фоні всього цього один з найзатребуваніших маршрутів було скорочено. Поверніть автобусний маршрут №11 на звичну трасу від Григорівського бору на 602 мікрорайон!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Поверніть автобусний №11 на звичний маршрут»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000